mumin-inan

Mümin İnan

Başkan | Chairman

mumin.inan@macartajans.com

Aygül İnan

Halkla İlişkiler | Public Relations

aygul@macartajans.com

İffet Candemir

Genel Müdür  | General Manager

iffet@macartajans.com

İsmail Serbest

Kreatif Direktör | Creative Director

ismail@macartajans.com

merve_oymak_övgü

Merve Oymak Övgü

Sanat Yönetmeni  |  Art Director

merve@macartajans.com

Arda Kaya

Sanat Yönetmeni  | Art Director

arda@macartajans.com


Tuğçe İliz

Sanat Yönetmeni  | Jr. Art Director

tugce@macartajans.com

Ozan İlginoğlu

Dijital Medya Uzmanı  | Digital Media Expert

ozan@macartajans.com

Arif Duman

Web Geliştirici  | Web Developer

arif@macartajans.com

Gülsu Yaşar

Editör  | Editor

gulsu@macartajans.com

Cihan Kendidoğan

Fotoğrafçı | Photographer

cihan@macartajans.com

Mustafa Turan

Müşteri İlişkileri Direktörü | Response Direct Marketing

mustafa@macartajans.com

aylin_finans

Aylin Akkaş

Finansman | Accounting
muhasebe@macartajans.com

Selver Elmas

Sekreter | Secretary